Artık yeni bir Wiki alt yapımız var. Yakın zamanda bu panel sadece Firma Wiki olarak kullanılacaktır. Lütfen daha özgür bilgi için yeni Rastgelelik Wiki'yi destekleyin.Rastgelelik.com'a üye olma
Rastgelelik.com'a üye olma

Rastgelelik.com platformu ürün ve hizmetlerinin büyük çoğunluğunu üyelik zorunluluğu koşmaksızın sunmaktadır. Ancak bilgi güvenliği ve verimlilik açısından bazı hizmetler için üyelik talep etmektedir. Arama motoru sayfası, RSS sayfası ve Desk sayfası kurma konusunda üye olmak gereklidir. Rastgelelik.com sitesine doğrudan üye olunabileceği gibi, Facebook, Google, Twitter, Yandex ve uID üzerinden de üyelik yapılabilmektedir. 
Üyeliklerde ise e-posta (email) kullanım zorunluluğu bulunmaktadır ve sahte kullanıcı önleme ilkesi benimsenmektedir. 

Rastgelelik.com'a Üye Olma

Rastgelelik platformuna www.rastgelelik.com/register bağlantısı üzerinden üye olunmaktadır. Anasayfa ve diğer birçok sayfa üzerinden de doğrudan üye olma ve üye girişi yapma imkanı vardır. 

1. Yöntem: Direk Kayıt

Üye ol butonundan (www.rastgelelik.com/register)  sağ kısımdaki bölüme e-posta adresi, kullanıcı adı ve şifremizi giriyoruz ve ileri (devam) düğmesine basıyoruz. 

Açılan 2. sayfada ilgili bölümleri dolduruyoruz; İsim, soyisim, cinsiyet, memleket vb. 

Güvenlik kodunu girdikten sonra sözleşmeyi kabul butonunu tıklayıp, "sign up" düğmesine basıyoruz.  E-posta adresimize gelen bağlantıyı onayladığımızda üyeliğimiz aktif olmaktadır. 

2. Yöntem: Sosyal Ağlarla Kayıt


Kullandığımız sosyal medya sitesinin düğmesine basıyoruz. İlgili sosyal medya ağınızdaki girişiniz yeterlidir. Anında üyeliğiniz aktif olacaktır. 

Servis Bağlantısı: http://www.rastgelelik.com/register
Bölüm: A1 Seviye Kullanım Kılavuz Dersleri | Ekleyen: jungnet (01.11.2018)
Okunma: 626 | Anahtar Kelimeler: üye olma, rastgelelik üyelik, üyelik dersleri, sosyal ağlarla üye olma | Değer: 0.0/0
Toplam Soru-Cevap ve Yorumlar: 0
avatar
Copyright Rastgelelik.com © 2023 Creative Commons Lisansı
close