Artık yeni bir Wiki alt yapımız var. Yakın zamanda bu panel sadece Firma Wiki olarak kullanılacaktır. Lütfen daha özgür bilgi için yeni Rastgelelik Wiki'yi destekleyin.Kalıcı ve Kapsamlı Reklam Nedir?
Kalıcı ve Kapsamlı Reklam Nedir?

Rastgelelik platformu reklam hizmetleri arasında Google Adsense ve Turtc Adsense reklam hizmetlerinin yanı sıra kendi kapsamlı ve kalıcı reklam modeliyle gelir elde etmektedir. Advertorial (Tanıtıcı İçerik) bazda sunum sağlanan reklam tarzıyla Rastgelelik platformunda reklam sunmak mümkündür. 

Rastgelelik Reklamcılığında "Reklamınız kalıcı ve kapsamlıdır." ilkesi geçerlidir. 
Cüzi bir tutara kapsamlı ve kalıcı reklam alarak gelir modeli geliştiren Rastgelelik, bir reklamla tüm panellerinde özel reklam çalışması yapar. 

Kalıcı ve Kapsamlı Reklam Nedir?

Kalıcı ve Kapsamlı Reklamdan maksat, bilindik reklamlardan çok daha farklı tarzda sunulmasıdır. Bilindik reklamcılık mantığında bir banner, sitenin reklam alanında belli süre görüntülenir veya bir adet tanıtıcı metin sitede yayınlanır. Fakat biz, Rastgelelik.com olarak size çok daha kapsamlı reklam olanağı sunuyor ve kalıcı olmasını sağlıyoruz. Birden fazla alanda reklamlarınız geliştiriliyor. Size, reklamınıza özel %100 özgün ve SEO uyumlu metin hazırlanmasından, desk ve sayfa oluşturulmasına kadar kapsamlı bir reklam alanı oluşturuyoruz. Tümü sınırsız ve kalıcı olarak yayınlanırken, sitenin belli alanlarında reklam gösterim alanları üzerinde de 1 ay yayına ve gösterime sunuyoruz. 

Kalıcı ve Kapsamlı Reklam Dahilinde Neler Var? 

  1. Tanıtım Yazısı: Size özgü 1 adet tanıtım ve reklam amaçlı %100 Özgün ve SEO uyumlu metin yazılır. Blog ve Veri panellerinde yayınlanır. (Siz de istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.) 
  2. Site Eklemesi: Site/blog adresiniz kısa bir tanıtım yazısıyla beraber Rastgele Site Paneline, Arama Motoruna ve Ağına eklenir. 
  3. İngilizce - Almanca Çünkü Yazısı: Size özgü kısa İngilizce ve Almanca Çünkü Yazısı yazılıp, Rastgele Pub Panelinde ve diğer ağlarımızda yayınlanır. 
  4. Özel Arama Motoru: Size özgü Rastgelelik paneline bağlı özel arama motoru hazırlanıp, yayınlanır. 3 adet tanıtıcı miniblog yazıları eklenir. 
  5. List 10 Yazısı: Size özgü olarak firma veya markanızı yahut site/blog veya ürününüzü 10 maddede tercih nedenleri içeren "10 Tercih Nedeni" adlı metin hazırlanıp, Bloglist'de yayınlanır. 
  6. Firma Desk: Firmanıza özgü desk hazırlanıp, 3 adet tanıtım bağlantı ve verisi paylaşılır. 
  7. Desk: Ürün veya hizmetlerinize özgü 1 adet Desk hazırlanıp, ürün ve hizmetlerinizle süslenip, derlenir. 
  8. Banner: 1 adet 728x90 tanıtım banneri bütün Rastgelelik platformu ve ağlarında reklam gösterimine açılır. (Banner tarafınızdan hazırlanıp gönderilmelidir. İlave banner hazırlanması +20 TL'dir.)
  9. Arama Motoru İçerik: Arama Motoru ve Bütün Özel Arama Motorlarında Site/blog veya Deskiniz için reklam amacı güden arama sonucu ve önceliklendirme sağlanır. 
  10. Nakliye Firmalarına Ekleme: (Nakliye ve Taşıma Firma - Ürün ve Hizmetlerine Özel) Firmanız Özçatlılar Nakliyat Platformu Nakliye Rehberi ve Firmaları paneline eklenir ve reklamı yapılır. 

Yukarıdaki tüm imkanlar tek bir paket dahilinde sunulmaktadır. Reklamınız ve reklam amaçlı üretilen veri ve içerikler süresiz sitemizde yayınlanmaktadır. Banner ve tanıtım görselleriniz ise sitemizin reklam alanlarında 1 Ay boyunca yayınlanır. Süre uzatımlarında ise fiyat %30oranında talep edilir. 

 

Bölüm: Ne Nedir | Ekleyen: jungnet (01.11.2018)
Okunma: 875 | Anahtar Kelimeler: Advertorial, reklam paneli reklam ağı, kapsamlı reklam nedir, Advertorial reklam nedir, kalıcı reklam, reklam, reklam ver | Değer: 5.0/1
Toplam Soru-Cevap ve Yorumlar: 0
avatar
Copyright Rastgelelik.com © 2023 Creative Commons Lisansı
close