Artık yeni bir Wiki alt yapımız var. Yakın zamanda bu panel sadece Firma Wiki olarak kullanılacaktır. Lütfen daha özgür bilgi için yeni Rastgelelik Wiki'yi destekleyin.  • Oku
  • Yeni Ekle

Tez hazırlama ipuçları

Diğer vikilerden daha özgür!

Tez hazırlama yardım

Tez hazırlama yardım
2022 yılı içinde bulunduğumuz düşünüldüğünde sosyal medyanın hayatımızda bu kadar etkili olacağını geçmişte pek çok insan tahmin etmiyordu. Kalem Tez Yazdırma Danışmanlık çalışması ile biz de bu gelişmelerle birlikte öğrencilerin ihtiyaç duyduğu akademik çalışmalarla alakalı bir etkileşim platformu meydana getirmeye amaçladık.

Tez hazırlama yardım
2022 yılı içinde bulunduğumuz düşünüldüğünde sosyal medyanın hayatımızda bu kadar etkili olacağını geçmişte pek çok insan tahmin etmiyordu. Kalem Tez Yazdırma Danışmanlık çalışması ile biz de bu gelişmelerle birlikte öğrencilerin ihtiyaç duyduğu akademik çalışmalarla alakalı bir etkileşim platformu meydana getirmeye amaçladık. Meydana getirilecek bu platform ile mini bir sosyal medya hesabı gibi düşünmeniz ve burada yalnızca tez, dönem projesi, istatistik veri analizi veya sunum hazırlama gibi konularla alakalı etkileşim içerisine gireceğiniz insanlarla bir araya gelmenizi hedefliyoruz. Her şeyden önce açık bir platform olması nedeniyle ilgi duyan herkes burada belirli kurallara tabi olmak koşuluyla istediği paylaşımda bulunabilir. Bunun tersinden bakıldığında ise araştırma içerisinde olan insanların tez bilgi forum aracılığı ile ilgi duyduğu bilgileri elde etmesi ve orada daha önce yapılmış paylaşımları incelemesi mümkün hale gelecektir. Kısacası sizinle benzer süreçlerden geçmiş veya şu an geçmekte olan insanların karşılıklı etkileşimi neticesinde çift taraflı bilgi akışı olacağını öngörüyoruz. Pek çok insan bunun zaten sosyal medya aracılığıyla yapıldığını ifade etmekle birlikte bunun çeşitli dezavantajları bulunabilir. Ancak bizim düşüncemize göre tez veya dönem projesi yazım aşamaları belirli sınırlandırma içermesi gerektiğinden dolayı yalnızca ilgili kimselerin burada bulunmasını amaçlıyoruz. Ayrıca bir diğer özellik ise tez bilgi forum sayfasında soru-cevap özelliği bulunacaktır. Umuyoruz ki beklediğimiz şekilde bu sayfalar çok fazla ilgi görecektir ve böylece sorular sorulduğunda konuyla alakalı teknik bilgisi olan bir ya da birden çok fazla kişi soruları yanıtlamak suretiyle ihtiyaç duyan kişinin problemini ortadan kaldıracaktır. Sizden ricamız buraya doğruluğundan emin olduğunuz bilgileri paylaşmanız ve yakınlarınıza öyle bir platformun bulunduğu bilgisini iletmenizdir. Böylece yakın zamanda daha büyük bir aile olmayı ve gereksinim duyan insanların ihtiyaç duyduğu bilgilere kolaylıkla ulaşmasını hedefliyoruz. Son olarak belirtmeye gerek var mı bilmiyoruz ancak paylaşılacak verilerin belirli kurallar etrafında yayınlanacağı ve karşılıklı saygı sevgi çerçevesi içerisinde oraya bilgileri eklemeniz gerektiğini ifade etmek isteriz. Sonuçta tez hazırlama veya yüksek lisans dönem projesi yazan bir insanın da bu kurallara karşı gelmeyeceğini öngörüyoruz. Bilgi almak için bizim iletişime geçebilirsiniz.

kaynak: www.kalemtezhazirlama.com

Madde değeri: 1155

Tez hazırlama ipuçları: Katkılar

Bu alan maddeye ait ek katkıları içerir.

Henüz bu maddeye katkı sağlanmamıştır. Maddeye katkı sağlayarak gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.
Lütfen bu alana yorum, tartışma konusu ve reklam eklemeyiniz. Görüş ve önerilerinizi "Tartışma" bölümüne ekleyebilirsiniz.

Toplam Katkı Sayısı: 0
avatar

Tartışma

Okunma: 115 | Güncellik: 20.10.2022 | Değer: 5.0/1

Madde Başlığı: Tez hazırlama ipuçları
Madde Kimliği: 1663666465
Sayfa Kimlik Kodu: 231
Robotların İndekslemesi: İzin Veriliyor (Varsayılan).
Son değişikliği görüntüleyen kullanıcı sayısı: 115
Rastgelelik Viki Öğe Kimliği: RW2317entry
Madde Kategori ve Grupları: Kategori / Alan / Bölüm; Dizin-Liste
Madde Şablonu:
Madde Dili: Türkçe
Sayfa Dili: Türkçe
Madde Oluşum Tarihi: 20.09.2022
Katkı Sayısı: 0
Tabii Sunucu ve Veri: Rastgelelik Arama Motoru > WB Alt Sistemi / R-uNet alt yapısı.
Sürüm: 1.7-231
Kalıcı Madde Adı: Henüz kalıcı madde adı oluşturulmamış.
Kalıcı Madde Sayfa URL: http://wb.rastgelelik.com/viki/cat/dizin_list/universite_tez_danismanlik/7-1-0-231
Belge URL: Henüz bir belge eklenmemiş.
Diğer Sosyal Ağlarda Paylaşım:
RSS Bağlantısı: http://wb.rastgelelik.com/viki/rss/
Madde Resmi+URL: Görsel materyal eklenmemiş.

"Tez hazırlama ipuçları" isimli bu maddeye katkı sağlayarak gelişimine yardımcı olabilirsiniz.