Rastgelelik Panel Sitesi


Rastgele Desk Nedir?

Desk, İngilizcede masa demektir. Çalışma masası mantığıyla oluşturulmuş sosyal tanıtım sayfası veya panelidir. Rastgelelik platformunun en gelişmiş hizmetlerinden birisidir. Adeta birbirinden farklı sayfa ve sitelerin yansımaları ve özgün halleri Desk ile mümkün olabilmektedir. 
www.rastgelelik.com/deskadi şeklinde uzantıyla yayınlanan, birden farklı tasarım, format ve özellikle sunulan paneldir. Firma, haber, film, kavram, yardım, viki, sözlük, kitap gibi birçok farklı türde deskler mevcuttur. 

Birçok unsuru barındıran deskin yardım alınarak gerçekten büyük bir web ağa dönüştürülmesi mümkündür. HTML, CSS, Javascript gibi birçok dili desteklemektedir. kullanım ve yönetim paneli basittir. Dışardan iframe ve script sayfa kullanımına imkan verilmektedir. Kişi, adeta tüm sayfayı baştan yaratabilme yetkisine sahiptir. Desk, basit bir takım eklenti, uygulama  ve araçlarla zenginleştirilmiştir. 
Ancak birçok geliştirilebilir uygulama gibi, Desk hizmetinin de gelişime ihtiyacı vardır. Birçok araç, uygulama ve eklenti geliştirilmesi ve geliştirici kitlesi gerekmektedir. Desk, sosyal medya platformları gibi paylaşıma, yorumlara izin imkan tanımaktadır. 
Siz de kendi deskinizi hemen oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. 

Desk Oluştur!


 

Servis Bağlantısı: http://rastgelelik.com/desk/0-0-0-0-1
Bölüm: Ne Nedir | Ekleyen: jungnet (2018-11-01)
Okunma: 326 | Anahtar Kelimeler: firma sayfası, rastgele desk, ücretsiz web sayfa, Desk, kendi deskini kur, web sayfa, desk nasıl kurulur | Değer: 0.0/0
Toplam Soru-Cevap ve Yorumlar: 0
avatar
Copyright Rastgelelik.com © 2020 Creative Commons Lisansı
close