Rastgelelik Panel Sitesi


RSS Sayfası Kur Hizmeti Nedir?

RSS nedir?

RSS, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan özel bir XML dosya formatıdır. Kullandığı dosya biçimleri .rss ve .xml'dir. RSS kaynağı sağlayan internet sitelerinde genellikle şu ikonlar bulunur: 
RSS Kur Servisi, mevcut RSS feedlerinizi web ortamında görüntüleme, RSS sayfasına dönüştürme, etkileşimli - dinamik web sayfası oluşturma imkanı tanıyan panel servisidir. Rastgelelik bünyesinde bloople ve rss2html teknolojisiyle geliştirilmekte olan RSS Sayfa oluşturma hizmetidir. RSS feedlerin HTML ve CSS dilleriyle destekli olarak istenilen sayıda gösterim ve listelenmesine olanak tanıyan, ayrıca RSS Sayfasına özel hakkınd asayfası sunan ve www.rastgelelik.com/rsssayfaadi şeklinde uzantı veren web hizmetidir. Paylaşım ve tüm tarayıcılarda, ilaveten mobil uygulamalarda görüntüleme ve işlenme imkanı sunulmaktadır. 

RSS Sayfaları, 3 adımda oluşturulabilmektedir. Gerekli olan en önemli materyal Feed bağıntısıdır. Feed beslemesi bulunan her sayfa için RSS sayfası oluşturulabilmektedir. 
Not: Şuan için Blogger altyapısı kullanan bazı blog sitelerinin RSS feedleri bazı tarayıcılarda desteklenmemektedir. 
Wordpress, Drupal, HTML gibi birçok sistem desteklenmektedir. Oluşturulan bütün RSS Sayfaları Rastgelelik arama motoru ve bütün rastgelelik arama motoru sayfalarında indekslenerek arama sonuçlarından gösterilmektedir. 

Adımlar

1 - RSS Sayfa adınızı belirleyip, RSS Feed URL'nizi girin.
2 - Logo yükleyip, anahtar sözcükleri belirtin ve hakkında sayfası için kısa açıklama yapın. (HTML ve CSS Desteklidir.)
3 - Gösterilecek RSS başlık adetini ve RSS Sayfa adresini (URL) belirleyin ve RSS Sayfanızı oluşturup, hemen yayınlayın. 

Siz de kendi web site, blog veya e-ticaret gibi siteleriniz için ayrıca RSS Sayfası oluşturabilirsiniz. 

Kendi RSS Sayfanı 3 Adımda Oluştur!


Servis Bağlantısı: http://rastgelelik.com/kendi-rss-sayfani-kur
Bölüm: Ne Nedir | Ekleyen: jungnet (2018-11-01)
Okunma: 331 | Anahtar Kelimeler: Rss, rss servisi, rss sayfanı oluştur, rss sayfası nedir, rss nedir | Değer: 0.0/0
Toplam Soru-Cevap ve Yorumlar: 0
avatar
Copyright Rastgelelik.com © 2020 Creative Commons Lisansı
close