Rastgelelik Panel Sitesi


Rastgelelik Arama Motoru
Rastgelelik Arama Motoru

Kendi dizin ve arama platformuyla beraber Google, Yandex, Bing, Vuhuv, Wikipedia, Turtc arama motoru ve platformlarından da destek alarak sonuçlar sunan, aramada doğrudan film, video izlemeye olanak tanıyan ve sonuçların paylaşılmasına imkan veren özelleştirilmiş, kapsamlı arama motorudur. Sözcük anlamı, Kur'an-ı Kerimde arama ve kelime etimolojisiyle birlikte, görsellerde, Webde ve haberlerde arama, videolarda arama imkanları mevcuttur. Rastgelelik arama motoru, blog ve sitelerde de yayına sunulabilmekte, özelleştirilebilmektedir. 

Rastgelelik Arama Motoru, kendi sisteminin yanı sıra doğrudan Google, Yandex, Turtc, Bing, Çokya, Otag, Yahoo, Vuhuv vb. birçok arama motorunda da arama imkanı sunmakta olan çoklu arama kutucuğuna sahiptir. Arama sonuçlarını Yandex çeviri gücüyle farklı dillere çevirme imkanı bulunuyor. 
"sevgi, aşk, kar, kelebek, lale" vb sözcüklerde ekrana objeler yağarken, "çeviri, haber, google, sözlük" gibi sorgularda özel veri ve uygulamalar sunulmaktadır. "Facebook" gibi sorgularda ise özelleştirilmiş sonuç gösterilmektedir. 
Ayrıca arama sorgusu Osmanlıca'ya da çevrilmektedir. Rastgelelik arama motorunda kullanıcı tarayıcı, IP bilgileriyle birlikte kaç saniye de sonuçların bulunduğu da yazmaktadır. Sonuç bulunamadığında diğer arama motorlarında arama olanağı sunulur. 
Rastgelelik Arama Motoru ana ekranında her yenileme ve süreçte farklı bir arkaplan gösterilmektedir. 

Rastgelelik Arama Motorunu İncele


Servis Bağlantısı: http://rastgelelik.com/arama
Bölüm: Ne Nedir | Ekleyen: jungnet (2018-11-01)
Okunma: 405 | Anahtar Kelimeler: search, rastgelelik search engine, arama, rastgelelik arama motoru, rastgele arama, suchen machine, arama motoru | Değer: 5.0/1
Toplam Soru-Cevap ve Yorumlar: 0
avatar
Copyright Rastgelelik.com © 2020 Creative Commons Lisansı
close